Bereikbaar:

9:00uur tot 12:00 uur (ma-vr)

Ons team

Gert-Jan Mulder

Directeur
gertjan@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag tot en met vrijdag
Vestiging: Musselkanaal en Heerenveen

Angelique Tieben

Bewindvoerder
angelique.tieben@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag
Vestiging: Musselkanaal

Lina Manning

Curator | bewindvoerder | mentor
lina.manning@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag tot en met woensdag
Vestiging: Musselkanaal

Angelina van der Wal

Curator | bewindvoerder | mentor
angelina@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag tot en met donderdag
Vestiging: Heerenveen

Marije Prummel

Bewindvoerder
marije.prummel@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag tot en met donderdag
Vestiging: Musselkanaal

Sabine Lubbers

Budgetbeheerder
sabine.lubbers@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag en woensdag
Vestiging: Musselkanaal

Monique Stuut

Assistent bewindvoerder
monique@hemenborg.nl
Werkdagen: woensdag en donderdag
Vestiging: Musselkanaal

Ria Smalbil

PGB beheerder
ria.smalbil@hemenborg.nl
Werkdagen: donderdag en vrijdag
Vestiging: Musselkanaal

Daniëlle Santing

Budgetbeheerder
danielle.santing@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag tot en met vrijdag
Vestiging: Musselkanaal