Bereikbaar:

9:00uur tot 12:00 uur (ma-vr)

Ons team

Gert-Jan Mulder

Directeur
gertjan@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag tot en met vrijdag

Lina Manning

Bewindvoerder | mentor
lina.manning@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag tot en met donderdag

Ozlem Yildiz

Assistent-bewindvoerder
ozlem.yildiz@hemenborg.nl
Werkdagen: dinsdag tot en met vrijdag

Bea Voskamp

Mentor
bea.voskamp@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag en donderdag

Angelique Tieben

Bewindvoerder
angelique.tieben@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Ria Smalbil

Medewerker PGB Beheer
ria.smalbil@hemenborg.nl
Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Marije Prummel

Assistent-bewindvoerder
marije.prummel@hemenborg.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag